خدمات حمل دریایی شرکت کیان ترخیص لیدوما

حمل دریایی از خدمات ویژه شرکت کیان ترخیص لیدوما است. شرکت کیان ترخیص لیدوما با کادری مجرب و حرفه ای تمامی خدمات حمل دریایی را مطابق با نیاز هر مشتری انجام می دهد. با توجه به اینکه شرکت کیان ترخیص لیدوما، خدمات door to door ارائه می دهد، در نتیجه حمل دریایی جزئی از زنجیره کاری شرکت است که با تجربه فراوان پرسنل این شرکت، همواره مشتریان شاهد خدمات حرفه ای مجموعه کیان ترخیص لیدوما هستند. شرکت کیان ترخیص لیدوما با قراردادهای بین المللی همکاری و بهره گیری از شرکت های بزرگ حمل دریایی، سرویس های حمل کالا از طریق دریا را در سطح حرفه ای به مشتریان خود ارائه می دهد. حمل کالای شما از مرحله دریافت مجوز ها تا پایان مسیر تحت نظر کارشناسان شرکت کیان ترخیص لیدوما ، با بسته بندی استاندارد و در بهترین زمان انجام می شود.

حمل دریایی | کیان ترخیص لیدوما

اقتصادی ترین راه برای حمل دریایی کالای الکترونیکی

برای اینکه اقتصادی ترین و مقرون به صرفه ترین راه برای حمل دریایی و هوایی کالاهای الکترونیکی مانند موبایل ، دوربین مداربسته و دیگر تجهیزات را به شما معرفی کنیم، می بایست ابتدا اندکی درباره انواع روش ها و همچنین نکات مربوط به حمل دریایی و هوایی کالا بگوییم.

هر کالایی بسته به نوع، حجم و اندازه و نحوه بسته بندی، شرایط خاص خود را برای حمل دریایی و هوایی دارد. مثلا کالاهایی مانند گندم، آرد، شکر، پنبه، غلات، املاح معدنی، سیمان و … به صورت فله در حجم بالا و بدون هیچ گونه بسته بندی وارد کشتی می شوند و همین امر در نحوه ارسال آنها تاثیر گذار است. معمولا برای این دسته از محصولات به دلیل دو ویژگی حجم بالا و عدم بسته بندی، حمل دریایی کالا به روش اجاره یا چارترینگ کشتی صورت می گیرد. در حمل دریایی برخی کالاها نظیر انواع گوشت نیز امکانات ویژه ای نظیر کانتینر یخچالی مورد استفاده قرار می گیرد تا فاسد نشوند. صرف نظر از نوع کالا و حجم آن ، گاهی روش های ارسال، بسته به مبدا و مقصد متفاوت است. مثلا ارسال کالا به صورت مستقیم به بنادر ایران از مبدا برخی از بنادر دنیا امکان پذیر نیست. به همین دلیل برخی از کانتینر ها در بندر دیگری کشتی به کشتی یا اصطلاحا cross stuffing می شوند. معمولا این امر برای کالاهای وارداتی به ایران در بندر جبل علی دبی صورت می گیرد. راهکار تخلیه و بارگیری مجدد یا اصطلاحا Transshipment نیز مربوط به واردات کالا از برخی بنادر است که امکان حمل دریایی کالا از آنجا به صورت مستقیم وجود ندارد.

گروپاژ در حمل دریایی

در حمل دریایی کالا روش دیگری نیز جهت حمل کالاهای بازرگانان به صورت اشتراکی وجود دارد. هر گاه کانتینر حمل کالا تنها در اختیار شما نباشد و بار شما و دیگران به صورت مشترک در یک کانتینر حمل شود اصطلاحا حمل به صورت گروپاژ صورت گرفته است. حمل گروپاژ برای کالاهایی مانند موبایل و دوربین مداربسته و دیگر تجهیزات الکترونیکی که معمولا حجم کالا کمتر از فضای یک کانتینر است، اقتصادی و به صرفه است و هزینه های حمل را به دلیل سر شکن شدن پایین می آورد.

شرکت کیان ترخیص لیدوما بیش از 10 سال سابقه در زمینه واردات و صادرات کالا از نقاط مختلف دنیا دارد و انواع خدمات بازرگانی نظیر واردات کالا ، صادرات کالا ، ترخیص کالا ، خدمات انبارداری وخدمات door to door را به مشتریان خود ارائه میدهد.