رئیس کل گمرک ایران در جمع کارکنان گمرک بوشهر کمک به رونق تولید اولویت گمرک است

رئیس کل گمرک ایران در جمع کارکنان گمرک بوشهر کمک به رونق تولید اولویت گمرک است

1398/09/29


به گزارش روابط عمومي ستاد نظارت گمركات استان بوشهر
مهدی میراشرفی در نشست با کارکنان گمرکات استان بوشهر افزود: هر تولید کننده‌ای که به گمرک می‌آید باید مشکلش را درک کرد و فکر کنیم که مشکل وی مشکل خود ما است.
وی بیان کرد: کارکنان گمرک باید در این مسیر به نحوی فعالیت کنند که بتوانند در برابر وجدان خود و مردم روسفید باشند و کرامت و بزرگی را سرلوحه کار خود قرار دهند. 
میراشرفی با اشاره به اینکه مشکلات مربوط به زیرساخت های بندری در گمرک بوشهر باید رفع گردد, اظهار داشت: فعالیت کارکنان گمرک در بوشهر به عنوان  دومین بندر کانتینری کشور در کانکس زیبنده کارکنان گمرک و تجار و بازرگانان این استان نیست.
وی افزود: تا زمانی که اداره بنادر و دریانوردی، انبار و گارد بندر امام حسن (ع) بوشهر را راه‌اندازی نکند، امکان تحویل گرفتن آن را نداریم.

میراشرفی ادامه داد: به شایسته سالاری، جوانگرایی و استفاده از بانوان در گمرک اهتمام ویژه‌ای داریم.
وی با  تاکید بر اهمیت ورزش در سلامت همکاران گفت: بحث ورزش زمانی تفنن بود ولی اکنون به عنوان یک الزام محسوب می‌شود مدیرانی که می‌خواهند عملکرد آنها را بسنیجیم, شاخصه‎های اهمیت کار آنها در زمینه ورزش، بکارگیری نیروهای جوان, شایسته سالاری و ارائه خدمات و تسهیلات لازم به خدمت گیرندگان مورد توجه ویژه است.
میر اشرفی در خصوص ارائه خدمات به صورت الکترونیکی و مجازی گفت: سازمانهایی که در مباحث اجرایی هستند برون سپاری نخواهند شد و همیشه حاکمیتی خواهند ماند, هر چند ابزار کنترلی گمرک از روش سنتی به روش مدرن تبدیل مییابد ولی ارائه خدمات با متد نوین مسلماً با حضور پرسنل امکان پذیر خواهد بود.
رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر اینکه کلیه پروژه های گمرکات کشور امکان سنجی خواهد شد، تاکید کرد : اولویت اجرای پروژه های  عمرانی گمرکات کشور تکمیل پروژه های نیمه تمام می باشد. 

وی با بیان اینکه ایجاد و راه اندازی دستگاه ایکس ری نیازمند  ۵۰ میلیارد تومان اعتبار می باشد, اظهار داشت: گمرک این آمادگی را دارد در قالب قراردادهایی زمینه ایجاد و راه اندازی دستگاههای ایکس ری کانتینری  را به بخش خصوصی واگذار نماید

برای ثبت نظر ابتدا به حساب خود وارد شوید

ورود | ثبت نام

نظری برای این خبر ثبت نشده است