ترخیص کالا

ترخیص کالا فرآیندی کاملا تخصصی است که توسط صاحب کالا یا نماینده قانونی وی در گمرک، جهت صادرات یا واردات با انجام تشریفات گمرکی صورت می گیرد. شرکت کیان ترخیص لیدوما با بیش از 10 سال سابقه در زمینه واردات، صادرات و ترخیص کالا از گمرکات کشور این فرآیند را برای شما هر چه آسان تر می کند.

ترخیص کالا | کیان ترخیص لیدوما

مراحل ترخیص کالا

ترخیص کالا | کیان ترخیص لیدوما

فرآیند انتخاب شرکت ترخیص کالا

ترخیص کالا یکی از مراحل مهم صادرات و واردات یک محصول است که می بایست توسط شرکت های حرفه ای که نیروی متخصص و با تجربه در این خصوص دارند انجام شود. از آنجایی که آگاهی مشتریان در خصوص امور بازرگانی می تواند هم به آنان و هم به شرکت های ارائه دهنده خدمات بازرگانی ، بسیار کمک کند، لذا شرکت کیان ترخیص لیدوما با آماده کردن این مطلب سعی در افزایش آگاهی واردکنندگان گرامی در خصوص فرآیند ترخیص کالا نموده است.

در انتخاب شرکت ترخیص کالا باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

سه ویژگی مهم در انتخاب یک شرکت برای انجام امور ترخیص کالا وجود دارد که در صورت یافتن این ویژگی ها در یک شرکت، می توانید با خیالی آسوده انجام امور بازرگانی خود را به آن بسپارید.

¤ مدیریت متمرکز و قدرتمند

یکی از راههای تشخیص اینکه یک شرکت بازرگانی دارای مدیریت متمرکز و قوی است یا خیر، توجه به سابقه فعالیت و میزان گستردگی آن شرکت است. گستردگی یک شرکت را می توان بر اساس تعداد پرسنل، تعداد دفاتر و گستردگی آنها در شهرهای مختلف ایران و جهان و همچنین امکانات ویژه و خدمات تخصصی که ارائه می دهد تعیین نمود. شرکت سپاهان همراه مفتخر است که با بیش از ۲۰ سال سابقه و دارا بودن بیش از ۲۰۰ پرسنل که ترکیبی از نیروهای با تجربه و جوانان با انگیزه است در شهرهای تهران ، اصفهان، دبی، شنزن و گوانجو بهترین و متمایز ترین خدمات را تا به امروز به تجار و واردکنندگان محترم ایرانی ارائه داده است. در واقع مدیریت کارآمد این موفقیت را که سهم عمده ای از واردات قطعات و لوازم جانبی تلفن همراه، تجهیزات الکترونیکی و دوربین مداربسته در کشور مربوط به شرکت سپاهان همراه است به ارمغان آورده است.

¤ نیروی متخصص و با تجربه

شرکت کیان ترخیص لیدوما توسط نیروی متخصص، تحصیل کرده تمام تلاش خود را صرف ارائه با کیفیت ترین خدمات به مشتریان می کنند. ترخیص کالا تنها بخشی از خدمات گسترده شرکت کیان ترخیص لیدوما است و در فرایندهای کلی این شرکت قرار گرفته است. مطمئنا ارائه خدمات بازرگانی در زمینه های گوناگون مانند حمل دریایی ، حمل هوایی ، خدمات انبارداری ، و خدمات door to door نیازمند داشتن نیروهای متخصص و به روز می باشد.

¤ سلامت عملکرد

از آنجایی که شرکت های بازرگانی برای ارائه خدمات ترخیص کالا به نوعی موکل مشتریان خود می شوند، لازم است که همواره سلامت عملکرد خود را مورد سنجش و ارزیابی قرار دهند تا رضایت مشتریان تامین شده و تداوم ارتباط میان آنان بر قرار شود. کنترل دقیق حساب ها و دلسوزی، سرعت ارائه خدمات و در نهایت امانت داری و حفظ اسرار تجاری مشتریان همواره بخش مهم و اساسی منشور اخلاقی شرکت کیان ترخیص لیدوما بوده و هست.