مشاوره امور گمرکی و بازرگانی

در دنيای امروز اهميت " خريد خارجی " بر کسی پوشيده نيست. اغلب کشورهای جهان به دليل توزيع متنوع عوامل توليد در مناطق مختلف با يکديگر روابط تجاری دارند.برقراری اين روابط نياز به آشنايی با مراحل ورود کالا، منابع تهيه کالا، آشنايی با شرايط پرداخت، مقررات متحدالشکل اعتبارات اسنادی، گشايش اعتبار، انواع بيمه حمل و نقل، بازرسی کالا، اسنادحمل، بارنامه، عدل بندی، گواهی بازرسی و مراحل ترخيص کالا دارد.همچنین تصمیم گیری در خصوص شروع یک فعالیت تجاری مستلزم این آشنایی ها و برآوردی از هزینه های مترتبه بر خرید و فروش ، اعم از قیمت کالا ، هزینه های حمل ( دریایی ، زمینی ، هوایی یا مرکب ) ، هزینه های گمرکی و .... دارد.

مشاوره امور گمرکی و بازرگانی | کیان ترخیص لیدوما

شرکت کیان ترخیص لیدوما با داشتن کارشناسان متخصص و پرسنل با تجربه و بهره گيری از آخرين اطلاعات راهبردی، شما را در زمینه آشنایی با کليه امور گمرکی ( تعرفه ها، قوانين، مقررات، بخشنامه ها و ...) ياری نموده و خدمات لازم را ارائه می نمايد. ضمناً اين پيگيريها را در ادارات گمرکات کشور و همچنين گمرک ايران و کميسيونهای رسيدگی به اختلافات تا پايان مراحل رسيدگی عهده دار می باشد

با توجه به اینکه در رویه های گمرکی در اکثر موارد ، اختلافاتی در مورد ارزش، تعرفه و سایر موارد مرتبط بین صاحبان کالا و گمرکات اجرایی پدید می آید و جهت رسیدگی به این اختلافات، پرونده به مراجع بالاتر ارجاع می گردد، در صورت نداشتن اطلاعات کافی، صاحب کالا قطعا متضرر خواهد گردید، لذا این شرکت مفتخر است با دارا بودن کادری مجرب جهت پیگیری و حصول نتیجه مثبت خدمتگذار شما عزیزان باشد.

مشاوره امور گمرکی و بازرگانی | کیان ترخیص لیدوما

بخش دیگری از خدمات ما عبارتند از :

  • حضور فعال در اکثر گمرکات و بنادر کشور
  • برخورداری از سیستم های پشتیبانی به صورت مکانیزه
  • ترخیص سریع کالا به صورت حمل یکسره
  • ارائه مشاوره در زمینه تهیه و تنظیم اسناد تجاری کالا
  • مشاوره گمرکی در زمینه حل اختلاف میان گمرک و صاحبان کالا
  • مدیریت متمرکز و نیروی انسانی متخصص و با تجربه

استفاده از آخرین قوانین و مقررات جاری بازرگانی و گمرکی و به موازات آن بهره گیری از کارشناسان بانکی، بیمه و حمل و نقل این شرکت را قادر ساخته تا به خوبی و در کمترین زمان ممکن عملیات ترخیص و حمل کالا به مقصد مورد نظر را به انجام برساند.